Start
Pin It

W dniu 11 maja 2018 roku w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Jedlińsku odbyły się XLI rejonowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tak jak w poprzednich etapach eliminacje te zostały rozegrane w dwóch grupach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja. Do rywalizacji stanęło 19 szkół wyłonionych w eliminacjach z dawnego województwa radomskiego.
Każdą szkołę reprezentowało 4 uczniów, ze szkół, które zajęły I miejsce w eliminacjach powiatowych. Powiat radomski reprezentowali uczniowie z Szkoły Podstawowej w Lesiowie w składzie: Julita Grabowska, Wiktoria Tomalska, Krzysztof Badełek, Jakub Brudnias z opiekunem Romanem Kozyrą. Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Lesiowie od pierwszych minut turnieju radzili sobie bardzo dobrze  uzyskując jedne z lepszych wyników tego turnieju, co w ostatecznej klasyfikacji dało drużynie I miejsce w XLI Eliminacjach Rejonowych Turnieju oraz awans do Finału Mazowsza OT BRD w Warszawie. Julita Grabowska z naszej szkoły okazała się najlepszą zawodniczką całego turnieju i zajęła indywidualnie I miejsce.
Wyniki turnieju
Szkoły podstawowe:
1. SP Lesiów
2. PSP Babin
3. PSP Gniewoszów

Gimnazja:
1. ZSP w Jedlińsku
2. PG Przyłęk
3. PG Gniewoszów

Szkoła Podstawowa w Lesiowie razem z Publiczną Szkołą Podstawową w Babinie oraz Zespół Szkolno Przedszkolny (PG) w Jedlińsku i Publiczne Gimnazjum w Przyłęku będą reprezentować subregion radomski w  XLI Finale Mazowsza w Warszawie.
Gratulujemy!!!Pin It
logbrd

Kalendarz wydarzeń szkolnych

N Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
logbrd
logbrd
logbrd
logbrd
owoceiwarzywa
mleko z k logo
Odwiedziło nas...


chwilowki online