Start
Pin It

Dzisiaj, 21 marca zakończyliśmy projekt edukacyjny pt. „Jestem Coolturalny”.

Projekt opracowany przez nauczycielki j. angielskiego i j. polskiego – panie Anetę Prasek i Małgorzatę Lidak. Projekt ten realizowany był w naszej szkole od 1 grudnia do 15 marca br. w klasach I -VIII wspólnie z wychowawcami. Jego celem było nie tylko zapoznanie uczniów z pojęciami związanymi z filmem czy teatrem, ale także rozwijanie wrażliwości emocjonalnej, kształtowanie postawy uczestnika jako odbiorcy kultury czy stworzenie możliwości obcowania ze sztuką.

W ramach projektu każda klasa miała zaplanowane wyjścia do teatru i kina. Później, na podstawie obejrzanej sztuki czy filmu, wykonywali plakat, instalację lub nagrywali krótki film. Dodatkowo klasy I-III wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Mój ulubiony bohater filmowy”, w którym wyróżniono pięć prac: Niny Stępień, Adama Dąbrowskiego i Mateusza Dąbrowskiego – uczniów z klasy I, Hanny Kucharskiej z klasy II oraz Nikoli Wąsik z klasy III. Natomiast chętni uczniowie z klas IV-VIII, wzięli dzisiaj udział w quizie na temat filmu, teatru i telewizji. Zwycięzcami zostali Julia Wągrodzka i Artur Jaworski.

Uczestnicy konkursu i quizu zostali nagrodzeni praktycznymi i słodkimi upominkami, a wszyscy uczniowie otrzymali smaczne cukierki.

Pin It

logbrd
logbrd

Kalendarz wydarzeń szkolnych

N Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
owoceiwarzywa
mleko z k logo

Licznik

Odwiedziło nas...